Bestyrelse

 

BESTYRELSESMEDLEMMER 2016

 

 

Peter Gundelach (Formand)

pg@soc.ku.dk

Jakob Rathlev (Næstformand)

jra@eva.dk

Esther Nørregård-Nielsen (Sekretær)

esther.n.nielsen@gmail.com

Margit Kriegbaum

m.kriegbaum@pubhealth.ku.dk

Rikke Skovgaard Nielsen

rsn@sbi.aau.dk

Anne Sofie Fink Kjeldgaard

asf@sa.dk

Peter Linde

PLI@dst.dk

Torben Fridberg

tf@sfi.dk

Anne Illemann Christensen

ach@si-folkesundhed.dk

Maja Fromseier Petersen

mfm@dst.dk

Morten Frederiksen

mfr@socsci.aau.dk

Jonathan Hermannsen

JOHE@ucc.dk

Sanne Lund Clement

clement@dps.aau.dk

Bella Marckmann

bmm@eva.dk

Søren Troldborg

str@eva.dk

Tine Nielsen

Tine.nielsen@psy.ku.dk

Ditte Shamshiri-Petersen

dittep@dps.aau.dk

Thomas Hagen Holten thj@ramboll.com

Svend Bang (frivillig/dirigent)

Svend.bang@samf-it.ku.dk

   
   

Herman Burr (Revisor)

hermann.m.burr@gmail.com

Anders Holm (Revisor)

aho@sfi.dk

   
 
KOMMENDE ARRANGEMENTER

BRUGEN AF BRUGERUNDERSØGELSER

31-01-2018 Sociologisk institut - CSS 35.01.06 
kl. 13-16
 
 
Brugerundersøgelser anvendes i stigende omfang til at vurdere t...

DE SVÆRE MÅLGRUPPER

28-02-2018 Alt for ofte opgiver vi på forhånd at lave surveys med målgrupper, som ikke umiddelbart lader sig nå med vores s&ael...
NYHEDER

AFHOLDTE SEMINARER - se oplæg her

10-03-2015 OPLÆG FRA AFHOLDTE SEMINARER - KLIK HER